wtorek, 6 marca 2018

"Przedsmak zła" Alex Kava

Pamiętacie młodą agentkę FBI Maggie O'Dell, wybitną specjalistkę od tworzenia profili psychologicznych seryjnych morderców? Bohaterka powraca wraz z nową książką "Przedsmak zła", stanowiącą prequel serii autorstwa Alex Kavy. Opis książki poniżej:

"Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć.

Taki widok zastała agentka Maggie O’Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie.

Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O’Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika."

A na stronie http://www.alex-kava.pl/ znajdziecie nie tylko książkę, ale pakiet genialnych gadżetów, w tym zakładki czy kubek idealny do kawy, bo z dwuznacznie brzmiącym napisem: "Czas na kavę" . :)))) Ja już z prawdziwą niecierpliwością czekam na swój egzemplarz, bo uwielbiam książki amerykańskiej autorki.

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam twórczość tej autorki, dlatego nie mogę doczekać się lektury tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam niecierpliwie na swój egzemplarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam jeszcze twórczości tej autorki, ale wiele dobrego o niej słyszałam, więc bardzo chcę to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam książki autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może to czas na pierwsze spotkanie z twórczością autorki :)

  OdpowiedzUsuń